Marlin Otelcilik ve Turizm A.Ş. tarafından işletilmekte olan Işıl Club, Bodrum bölgesinin en iyi tesisleri arasındadır. 2006 yılında gerçekleştirilen 11 milyon dolar (11.000.000 $) tutarındaki yenileme yatırımıyla 5 yıldız seviyesine çıkarılan tesiste oda sayısı 290, yatak kapasitesi 591'dir.

Işıl Club misafirlerine geniş bir yelpazede hizmet sunmaktadır. Tesiste, Türk ve uluslararası mutfakların örneklerinin tadılabildiği 600 kişilik bir restoran, 170 kişilik toplantı ve 40 kişilik çok amaçlı salon, kuaför, dükkanlar, yüzme havuzu, çocuk havuzu, aletli jimnastik salonu, hamam, sauna, masaj salonları, mini kulüp, okçuluk, üç adet tenis kortu, çok amaçlı spor sahası, su sporları alanı, atış poligonu bulunmaktadır.

FEE Blue Flag International'dan Mavi Bayrak, HACCP'ten Altın Kalite belgelerine sahip olan tesis, 4 kez First Choice Gold Award, 2 kez Öger Tur Mükemmellik Ödülü, Turop Türkiye 2. ve 3.'lükleri, Çevre ve Orman Bakanlığı Çevre Ödülü, Bodrum Orman İşletmesi Çevre Ödülü ve Dünyanın En Güzel Koyları Birliği Ödülü almıştır.

Tatil Köyümüzden...